Seminer programı tüm hızıyla devam ediyor...
 
1.1.2010

Pürüzsüz bir ten için profesyonel sir ağda ve parafin bakımlarısektörünün lideri Tanaçan Kozmetik A.Ş., eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.

Her Çarşamba müşterilerine İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’ndekikendi eğitim salonunda ve Her Salı İstanbul Anadolu Yakası Kuaför ve Manikürcüler Derneğinde  sertifikalı ve ücretsiz seminer  veren TanaçanKozmetik, şimdi de yetkili bayileri ile birlikte Anadolu eğitimturlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Yaz ayları ile beraber sezonu açan Ege ve Güney sahillerinde ilkeğitim molasını Bodrum/Muğla’da veren Tanaçan Kozmetiğin ikinci durağıEskişehir oldu. Tanaçan Kozmetik Eskişehir Yetkili Bayi Mert Kozmetikile ortaklaşa gerçekleşen ve iki gün süreyle devam eden  eğitime rekorbir katılım gerçekleşti. Eskişehir, Kütahya, Bozöyük, Bilecik gibiEskişehir  ve  civarından gelen kuaför, güzellik uzmanı ve adayları;cilt ve kıl yapısı, depilasyon yöntemleri, sir ağda ve parafin uygulamateknikleri, sir ağda uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlarkonularında eğitim aldı. Eğitimde Depilissima Sir Ağda ürünleri,Paraffin T Parafin Bakımı ürünleri ve Tessiltaglio Tek kullanımlıkBakım ve Hijyen ürünleri hakkında da bilgi verildi.

Eğitime yoğun ilgi gösteren ve  eğitimi başarı ile tamamlayan 80’denfazla katılımcı Depilissima Uzmanı olmaya hak kazandı ve yeterliliksertifikalarını aldılar. Eğitime katılan Depilissima  Uzmanları,mesleki kariyerleri için eğitimin önemine dikkat çektiler ve TanaçanKozmetik yetkililerine ücretsiz sertifikalı eğitim olanağısağlamasından  dolayı  teşekkürlerini sundular.

Tanaçan Kozmetik’in eğitime verdiği önemi tekrar vurgulayan  firmayetkilileri, “sektörde kaliteli ürün kullanmak kadar bilinçli veürünler konusunda uzman elemanlar çalıştırmakta çok önemli bir husus.Müşteri memnuniyeti, politikamız gereği ücretsiz ve sertifikalıeğitimlerimiz devam etmekte. İstanbul’da her hafta kendi merkezofisimiz dışında bir çok eğitim kurumunda da, gelen talep üzerineeğitim vermeye devam ediyoruz. Sir ağda ve Parafin uygulamalarınınarttığı bu dönemde Türkiye’nin her noktasına verdiğimiz eğitimleritaşımak için yola çıktık. Gördüğümüz yoğun ilgi ve olumlu destek ileeğitim yatırımlarımız devam edecek” şeklinde konuştular.

Türkiye’nin her  yerinde  eğitim ihtiyacı olan salonlar ve  eğitimkurumları  bu ihtiyaçları için Tanaçan yetkilileri ile irtibatageçebilir yada www. tanacan.com adresinden eğitim takvimi ile ilgiliayrıntılı bilgi alabilirler. 

Tanaçan © Copyright 2004 - 2023
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.