İSTANBUL İÇİ KARGO İLE TESLİMAT

İstanbul genelinde ürünlerin ve cihazların dağıtımını kargo yoluyla gerçekleştiriyoruz. Siparişinizi gün içerisinde saat 4’e kadar verdiğinizde ürününüzün ortalama olarak 4 saat, en geç 24 saat içerisinde güvenli bir şekilde kargoya verilmesini garanti ediyoruz.

İSTANBUL DIŞI ÜRÜN TESLİMATLARI

Bayiliğimiz bulunan illerde, bayilerimizden alışveriş yapabilirsiniz. İkamet ettiğiniz ilde bir Tanaçan bayisi bulunmuyorsa, telefon ile bildireceğiniz siparişlerinizin ödemesini posta havalesi veya kredi kartı mail order yöntemi ile yapabilirsiniz. Siparişlerinizi kargo ile 2 iş günü içerisinde adresinize gönderilir. Muayene yatakları ve standlar hariç, 100 TL üzeri alışverişlerinizin kargo ücreti Tanaçan tarafından karşılanır. Bu hizmet tüm Türkiye için geçerlidir.

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz, kargo ile 2 iş günü içerisinde adresinize gönderilir. Muayene yatakları ve standlar hariç, 100 TL üzeri alışverişlerinizin kargo ücreti tarafımızdan karşılanır. Bu hizmet tüm Türkiye için geçerlidir.

İADE KOŞULLARI

İadelerin kabul edilmesi hakkında;

İade ürünler fatura kesim tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde iade faturası ile birlikte şirketimize gönderilmelidir.

İade bayilerimize yapılıyorsa, üründe kusur olup olmadığı teslim alındığında müşteri tarafından kontrol edilmeli, eğer kusur var ise şirketimize yazılı olarak bildirilmeli ve 7 gün içinde iade faturası ile bize gönderilmelidir. Mümkünse fotoğraflanmalıdır.

Zaman aşımı dolmuş ürünlerde iade kabul edilememektedir

TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİKLER ve SATIŞ NOKTALARI

Tanaçan Türkiye genelinde yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Ürün gamımızın tamamını ve hizmetlerimizi bulabileceğiniz Yetkili Bayilerimizin yanı sıra pek çok kuaför toptancısında ürünlerimiz bulunmaktadır. Alışverişlerinizi yapabileceğiniz bayilerimizi öğrenmek için Tanaçan Kurumsal Yetkili Bayilikler kısmını tıklayınız. Bunun dışında, size en yakın bayiyi öğrenmek üzere lütfen bizimle irtibata geçiniz. (212 221 73 05)  
(212 221 73 05)

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN

SALON VE TOPTANCI OLAN MÜŞTERİLERİMİZ

www.tanacanmarket.com

SON KULLANICI OLAN MÜŞTERİLERİMİZ

www.kozmetiksite.com

Sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

**Hafta içi 08:30 - 18:00 saatleri arasında telefon desteği vermekteyiz. 0 212 221 73 05 (pbx) telefon numarasından bize ulaşabilrisiniz veya 7 / 24 “İletişim” formundan ve ya facebook sayfamızdan bize iletebilirsiniz. 

** Önemli bilgi : Kargo gönderimlerinizi Yurtiçi Kargo Perpa Elektrokent Şubesi aracılığıyla yapmanızı rica ederiz.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2023
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.