TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Profesyonel Havuz Parafin Sistemlerini içeren , Avrupa'nın lider kuruluşu İdemaya ait olan ParaffinT El ve Ayak  Profesyonel Havuz  ve Sprey Parafin ve Bakım Ürünleri Tanaçan Kozmetik'te!


Sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede 14 gün boyunca parlak, bozulmayan moda renklerde ojeli tırnaklara sahip olabilirsiniz. Türkiye Distribütörü TANAÇAN KOZMETİK A.Ş sizler için uygulamalı videoları, eğitimleriyle nasıl yapılacağını sizler için daha' da kolay hale getiriyor.  Profesyonel sir ağda ve parafin sistemleri konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu Xanitalia/I.de.ma tarafından üretilen Depilissima ,Depilissima Prof., Pure Essential Oil Wax, Fruit Wax, Special Wax,Basic Line Sir Ağda markalarını, Fornelli per Ricariche, Fornelli perBarattoli, Heaters for Refills, Wax Haters, Chauffes-Cartouches,Chauffes-Cire Sir Ağda Isıtıcı Cihaz markalarını, Paraffin T Hands and Feet Profesyonel Parafin Bakımı markasını temsil etmektedir.25 yılı aşkın bir süredir İspanya'nın öncü firmalarından biri olan Thuya, profesyonellere yönelik kaş ve kirpik boyaları, soğuk parafin bakımları ve el-ayak bakım ürünleri üreten öncü bir firmadır. Dünyada alerji riskini en az miktarda içeren ve Avrupa standartlarına uygun ürünler üreten Thuya , Avrupa'dan sonra Tanaçan Kozmetik ile Türkiye'de.


Profesyonelsir ağda ve parafin sistemleri konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu Xanitalia/I.de.ma  tarafından üretilen sir ağda ve sir ağda öncesi ve sonrası ürünlerini içeren markamız Depilissima. 


Tanaçan Kozmetik'te bulacağınız İpek kirpik uygulaması, ortalama 2 ay süreyle kirpiklerin yoğunluğunu ve uzunluğunu arttıran bir işlemdir. Uygulama yapılan ipek kirpiklerin uzunluğu 8-15 mm arasında değişir. Gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcı ile yapıştırıldığından görünümü oldukça doğaldır. Doğal kirpiğin yarısı kadar ağırlıktadır; uygulamadan sonra müşterileriniz gözlerinde herhangi bir ağırlık ya da rahatsızlık hissetmezler. 


Avrupa'nın en iyi Ağda Üreticisi ünvanına sahip İtalyan İdema firmasindan ithal ettiğimiz ürün grubunu içeren markadır. Tanaçan Kozmetik bünyesinde BasicLine Ağda Grubu ve Ağda Bezi bulunmaktadır.


Yaklaşık 20 yıl önce üretilen bayanlara istedikleri bakışları yakalamasını sağlayan American International Industries firmasından tedarik ettiğimiz birbirinden farklı kirpik çeşitleri Tanaçan Kozmetik'te.


American International Industries firmasına ait PROLINC markası 1993 yılından beri Amerika’da ve Dünya’da tırnak ve el-ayak bakım sektörünün liderliğini yapmaktadır. Mükemmeli arayan PROLINC ürünlerini uzun araştırmalar ve testler sonucu piyasaya sürmektedir. PROLINC, kaliteyi ön planda tutarken sektörün ihtiyaçlarına yönelik atılımlarda bulunmuştur. Tanaçan bünyesinde PROLINC ürünleri arasından mucizevi ‘Nasır Giderici’ ve manikürü ‘çok kolay’ hale getiren "tırnak eti yumuşatıcısına" erişebileceksiniz!
American International Industries markasına ait Dünya'nın En İyi Üst Kaplaması Olarak Tanınan Seche Vite Ve Seche Tırnak Bakım Ürünlerini Tanaçan Kozmetik'te bulabilirsiniz.Tanaçan © Copyright 2004 - 2023
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.