Doğadan gelen bakım; Tanaçan Kozmetik Bitki Özlü Sir Ağda Serisi
Sir ağda ve parafin sektöründe profesyonellerin bir numaralı tercihi Tanaçan Kozmetik, sir ağda servisinde fark yaratmak isteyen salonlarabirbirinden değerli bitki özleri içeren Depilissima Bitki Özlü Seri (Pure Essential Oil Wax Serisi)’ı tavsiye ediyor. Bu özel seri Melissa, Fesleğen, Biberiye, Litzea, (Limona benzer bir bitki türü) gibi, dört farklı bitkinin özünü içeriyor.

Depilissima Bitki Özlü Sir Ağda serisi tıp, eczacılık ve kozmetiktesıklıkla kullanılan bu kıymetli bitkilerin nimetlerini sunuyor. Cildiyatıştırıcı, tahriş ve iltihap önleyici, kan dolaşımı düzenleyici,cildi yenileyici, tazeleyici, ferahlatıcı özellikleri bilinen bubitkiler, Depilissima Bitki Özlü Sir Ağda serisinde yoğun olarak kullanılıyor.

İçerdikleri ince pudra sayesinde ise, cilde pudra kullanmaksızındirekt uygulama yapmaya imkan tanıyor. Çok hassas bölgelerde ise altaince bir tabaka Depilssima Yumuşak Formüllü Talk Pudra tavsiye edilebilir.

Depilissima Bitki Özlü Sir Ağda serisi, sedefli veışıltılı görünümü, kolay uygulaması ve depilasyon odasında yaydığı hoşve aromaterapik kokuları sayesinde hanımların beş duyusuna da hitapediyor.

Kartuş ve Konserve formları bulunan İtalya’dan ithal Depilissima Bitki Özlü Sir serisine Tanaçan’dan veya Tanaçan Yetkili Bayilerinden ulaşılabilir. Ayrıntılı bilgi için: (0212) 221 73 05
1.4.2008     
Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.