Sir Ağda Uygulamasında Hijyen ve Temizlik için; Depilissima Antibakteriyal Temzileme Jeli

Ürün gamını insan sağlığı ve  hijyen konsepti üzerine kuran Tanaçan Kozmetik salonlardaki hijyen problemine son derece pratik ve güçlü bir ürünle çözüm sunuyor. Susuz, sabunsuz, havlusuz temizlik ve hijyen sağlayan Depilissima Antibakteriyal Temizleme Jeli, yoğun jel kıvamı ile kolayca sürülüyor, antibakteriyal özelliği sayesinde bakteri üremesini engelliyor.

 

Ürün sir ağda uygulaması başta olmak üzere, salonda dezenfekte ve temizlik gerektiren her uygulama da  kullanılabiliyor. Ağda servisinden önce  depilasyon uzmanı hem kendi ellerini hem de  işlemyapacağı bölgeyi bu jel ile temizleyerek, pratik bir şekilde temizliksağlamış, bakterilerin üreme ve bulaşma riskini ortadan kaldırmış,ciltten ağda işlemini imkansızlaştıran kozmetik, kir, yağ, gibikalıntıları uzaklaştırmış oluyor.

 

Manikür ve pedikür makasları, cımbızlar, pensler ve ortak kullanılan her türlü aletin dezenfektesinde de kullanılabilecek olan Depilissima Antibakteriyal Temizleme Jeli hem müşterinin hem de uzmanın sağlıklı hijyenik ve konforlu hizmet vermesini destekliyor.

 

Depilissima Antibakteriyal Temizleme Jeli ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Tanaçan’a (212) 221 73 05 numaralı telefonlardan veya www.tanacan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

1.1.2010     
Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.