Tanaçan Kozmetik A.Ş. 2007 seminer programı tüm hızıyla devam ediyor
Pürüzsüz bir ten için profesyonel sir ağda ve parafin bakımları sektörünün lideri Tanaçan Kozmetik A.Ş. eğitime yatırım yapmaya devam ediyor. Her Çarşamba müşterilerine İstanbul Perpa Ticaret Merkezi' ndeki kendi eğitim salonunda ve Her Salı İstanbul Anadolu Yakası Kuaför ve  Manikürcüler Derneğinde sertifikalı ve ücretsiz seminer veren Tanaçan Kozmetik, şimdi de yetkili bayileri ile birlikte Anadolu eğitim turlarına tüm hızıyla devam ediyor. Yazayları ile beraber sezonu açan Ege ve Güney sahillerinde ilk eğitimmolasını Bodrum / Muğla’da veren Tanaçan Kozmetiğin ikinci durağı Eskişehir oldu. Tanaçan Kozmetik Eskişehir Yetkili Bayi Mert Kozmetik ile ortaklaşa gerçekleşen ve iki gün süreyle devam eden eğitime rekor bir katılım gerçekleşti. Eskişehir, Kütahya, Bozöyük, Bilecik gibi Eskişehir ve civarındangelen kuaför, güzellik uzmanı ve adayları; cilt ve kıl yapısı,depilasyon yöntemleri, sir ağda ve parafin uygulama teknikleri, sirağda uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar konularında eğitimaldı. Eğitimde Depilissima Sir Ağda ürünleri, Paraffin T Parafin Bakımı ürünleri ve Tessiltaglio Tek kullanımlık Bakım ve Hijyenürünleri hakkında da bilgi verildi.

Eğitime yoğun ilgi gösteren ve eğitimi başarı ile tamamlayan 80’den fazla katılımcı Depilissima Uzmanı olmaya hak kazandı ve yeterlilik sertifikalarını aldılar. Eğitime katılan Depilissima Uzmanları, mesleki kariyerleri için eğitimin önemine dikkat çektiler ve Tanaçan Kozmetikyetkililerine ücretsiz sertifikalı eğitim olanağı sağlamasından dolayı teşekkürlerini sundular.

Tanaçan Kozmetik’in eğitime verdiği önemi tekrar vurgulayan firma yetkilileri, “sektörde kaliteli ürün kullanmak kadar bilinçli veürünler konusunda uzman elemanlar çalıştırmakta çok önemli bir husus. Müşteri memnuniyeti, politikamız gereği ücretsiz ve sertifikalıeğitimlerimiz devam etmekte. İstanbul’da her hafta kendi merkezofisimiz dışında bir çok eğitim kurumunda da, gelen talep üzerineeğitim vermeye devam ediyoruz. Sir ağda ve Parafin uygulamalarınınarttığı bu dönemde Türkiye’nin her noktasına verdiğimiz eğitimleritaşımak için yola çıktık. Gördüğümüz yoğun ilgi ve olumlu destek ileeğitim yatırımlarımız devam edecek” şeklinde konuştular.

Türkiye’nin her yerinde eğitim ihtiyacı olan salonlar ve eğitim kurumları bu ihtiyaçları için Tanaçan yetkilileri ile irtibata geçebilir yada www.tanacan.com adresinden eğitim takvimi ile ilgili ayrıntılı bilg ialabilirler.
17.9.2008     
Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.