Kuru ve Çatlamış Ellere Yoğun Parafin Bakımı...
 
16.9.2011

Kuru ve çatlamış ellere yoğun parafin bakımı

Yaşadığımız soğuk kış günlerinin ardından cildimizin  havakoşullarından olumsuz etkilendiği bir gerçek. Soğuk havalar nedeniyle kuruyan, kimi zaman pul pul dökülen ellerinizin de vücudunuzun  diğerbölgeleri gibi yoğun bir bakıma ihtiyacı var. Hele ki ellerin estetikyapılmayan tek yer olduğunu düşünürsek ellerinize iyi bakmanızıngerekliliği daha da ortaya çıkıyor. El ve ayaklarınızın olumsuzkoşullara ve zamana meydan okuyarak her zaman yumuşacık olmasınıistiyorsanız, tercih edeceğiniz yöntemlerden birisi de parafin ileyapılan el ayak bakımları.

Güzellik merkezleri ve kuaför salonlarında giderek yaygınlaşan buyöntemde, işin sırrı parafin öncesinde kullanılan kozmetik üründe!Parafin altına sürülen ürün, yaşlanmaya karşı etkili, nemlendirici vebesleyici maddeler içeriyorsa ve ince moleküllerden oluşmuşsa parafinile cilt arasına hapis olarak parafinin ısısı sayesinde aktive oluyorve cildin derinliklerine kadar işleyip hücre yenileme görevini oradayerine getirebiliyor.

Sir ağda ve parafin bakımları konusunda yılların deneyimiyle pazarliderliğini sürdüren Tanaçan Kozmetik’in  İtalya’dan ithal ettiğiprofesyonel Paraffin T bakım ürünleri serisinin ana ürünü “Parafin T Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon” sayesinde parafin bakımı hiç olmadığıkadar zengin. Cilde dolgunluk veren kolajen ve elastikiyetini sağlayanelastin, yaşlanmayla cildimizde azalır. İçerdiği yoğun elastin vekolajen sebebiyle Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon Krem cildinize özellikle ellerinize kaybettiği gençliği geri kazandırıyor.Kırışıklıkları, çatlakları önlüyor, yaşa bağlı olarak  ellerde oluşankahverengi lekeleri engelliyor. İçerdiği bitkisel ekstreler, lanolin gibi maddeler cildi yeniliyor, nemlendiriyor, yumuşacık yapıyor.

Önce Depilissima  Antibakteriyal Temizleme Jeli İle temizlenenellere Parafin T  Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon ile iyice masajyapılarak ürün yediriliyor. 38-400 C de eriyen, peygamber çiçeği özü, EVitamini ve ayçiçek tohumu ile zenginleştirilen yüksek kaliteliParaffin T pembe parafine batırılan eller, naylonlanıp özel havlu eldivenin içinde bekletiliyor. 15 dakika bekleme süresi sonunda mumdanbir eldiven gibi tek hareket ile kolayca ellerden sıyrılan parafinatılıp ellere üre, palmiye yağı, ginseng gibi maddeler içeren ParaffinT Koruyucu El Kremi sürülüyor. Bu krem ellerin uzun süre aynıgüzelliğini muhafaza etmesini garantiliyor, bakımın etkisinigüçlendiriyor.
İstenilen sıklıkta  yaptırılabilen parafin elbakımında,uzun süreli etkiyi  elde edebilmek için kaliteli  ürünkullanmak şart.Kuaför ve güzellik salonları ise tercihini çabuk eriyen,yumuşak ve kaliteli parafinden yana kullanıyor.Tanaçan Paraffin Türünleri her anlamda hem hanımları hem uzmanları tatmin eden vemükemmel bakım sağlayan tam bir ürün gamı sunuyor.

Parafin Isıtıcı Cihaz, Paraffin T  E Vitaminli Pembe Parafin,Paraffin T Elastinli ve Kolajenli Emülsiyon, Paraffin T Koruyucu ElKremi, Paraffin T Ferahlatıcı Ayak Kremi, Parafin Eldiveni, ParafinPatiği, Depilissima Antibakteriyal Temizleme Jeli

Parafin ürünleri ile düzenli yapılan parafin bakımları sayesinde pekçok hanımın elleri 10 yaş gençleşiyor. Parafin bakımının uygulandığısalonları öğrenmek için Tanaçan Kozmetik’e başvurabilirsiniz.
Tel :212 221 73 05
Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.