Tanaçan Kozmetik anadolu eğitim turu start aldı...
 
1.1.2010

Tanaçan Kozmetik Anadolu eğitim turu start aldı...

Sir Ağda ve Parafin Konularında Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Olanağı

Pürüzsüz bir ten için profesyonel sir ağda ve parafin bakımlarısektörünün lideri Tanaçan Kozmetik A.Ş., eğitime yatırım yapmaya devamediyor.

Her Çarşamba müşterilerine İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’nde ve herSalı Kadıköy’de İstanbul Kuaför&Manikürcüler derneğinde sertifikalı ve ücretsiz eğitim veren Tanaçan Kozmetik, şimdi de EgeBölgesi Yetkili bayi ile eğitim turuna başladı.

Eğitim treninin ilk durağı Bodrum/Muğla oldu. Tanaçan Kozmetik,Muğla Yetkili Bayisi Yıldırım Pazarlama ile ortaklaşa düzenlediğieğitim Dedeman Resort Hotel, Gümbet’de 27 Mayıs 2007 tarihindegerçekleşti.

Eğitime Bodrum, Yatağan, Milas, Marmaris gibi civar ilçelerdengelenlerle 85 kişi katıldı; katılımcılar cilt ve kıl yapısı, depilasyonyöntemleri, sir ağda ve parafin uygulama teknikleri, sir ağdauygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar konularında eğitim aldı.Uygulamalı çalışmaların ve parafin bakımı uygulamalarının da yapıldığıinteraktif eğitim mini resepsiyon ile birlikte 4 saat sürdü. EğitimdeDepilissima Sir Ağda ürünleri, Paraffin T Parafin Bakımı ürünleri,Tessiltaglio Tek kullanımlık Bakım ve Hijyen ürünleri, Quartz SterilSitemi ürünü ve Pagi Manikür-Pedikür Tozu hakkında da bilgi verildi.

Eğitim sonunda katılımcılar eğitimi başarı ile tamamlayarakDepilissima Uzmanı olmaya hak kazandı ve yeterlilik sertifikalarınıaldılar. 


Eğitimin ardından uzmanların sorunlarını paylaşan TanaçanKozmetik Yetkilileri, “Sektörde, kaliteli ürün kullanmak kadar ürünlerkonusunda uzman eleman çalıştırmak da çok önemli bir husus.Müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarken sonsuz müşterimemnuniyeti politikamızın bir gereği olarak ücretsiz eğitim olanağısağlamaktayız.. Sir ağda ve parafin uygulamalarının arttığı yaz sezonubaşında bir eğitim serisi programı başlatarak İstanbul Anadolu veAvrupa yakasında haftalık verdiğimiz eğitimleri Türkiye’nin her yerindemüşterilerimize uygulamak üzere yola çıktık. Eğitim yatırımlarımızdevam edecek olup bundan sonraki hedefimiz  Anadolu  illerinin büyükçoğunluğuna eğitim hizmeti götürmek” şeklinde konuştu.

 Eğitim ihtiyacı olan salonlar ve  eğitim kurumları  bu ihtiyaçlarıiçin Tanaçan yetkilileri ile irtibata geçebilir yada www. tanacan.comadresinden eğitim takvimi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.