Tanaçan Kozmetik Güzellik&Bakım Fuarı 2007’de müşterileri ile buluştu.
 
1.1.2010

15–18 Mart tarihleri arasında Lütfü Kırdar-Exhibition Center’dadüzenlenen Güzellik&Bakım Fuarında her seneki yerini alan TanaçanKozmetik’e bu senede ilgi büyüktü.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki profesyonellerin yanısıra İstanbul dışından da pek çok profesyonel katılımcının buluşmanoktası olan Tanaçan Kozmetik standını ziyaret edenler tüm ürünleriyakından tanıma ve deneme fırsatını yakalarken hediyeli satışlardan dayararlanma avantajını yakalamış oldular.

Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri hizmet anlayışı ile sektörde10. yılını kutlayan Tanaçan,  fuar alanında da güleryüzlü, uzmankadrosuyla sir ağda sistemleri, parafin sistemleri ve steril yöntemleriile ilgili her türlü konuda müşterilerine destek olmaya devam etti.

2007 yılı fuar katılımından memnun kaldıklarını belirten TanaçanKozmetik yetkilileri “Fuarın özellikle yeni müşterilere ve İstanbuldışı salonlara ulaşmak adına büyük imkanlar sunduğunu,  satış öncesi vesonrası hizmet anlayışı ile sektörde öncü ve lider firma olmanınkendileri için en büyük ödül olduğunu” vurguladılar.

Tanaçan Kozmetik’in ürün ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.tanacan.com web sayfasını ziyaret edebilir ya da (212) 221 73 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.