Tanaçan'dan ücretsiz ve sertifikalı eğitimler
 
21.10.2015
Kozmetik sektörünün en eskilerinden en yeni üyelerine kadar hemen hemen herkes bilir ki Tanaçan kaliteleri ürünlerin ithalat ve dağıtımının yanı sıra bu ürünlerin uygulamaları ve teorik eğitimlerini vererek profesyonellere çeyrek asırdır destek olmaktadır. Gerek senelerdir kozmetik ile ilgilenen ve yenilikleri sıkı takip eden kurumlar gerek işe yeni başlayan öğrenciler mutlak suretle Tanaçan eğitimlerini ya duymuşlar ya da bizzat katılıp almışlardır.
Perpa ofisimizde her hafta Salı ve Çarşamba günleri ücretsiz olarak verilmekte olan eğitimlerimiz son yıllarda hiç olmadığı kadar neşeli ve verimli geçiyor. Öğrenciler hem ürünlerin uygulama ve özelliklerini öğreniyor , müşteriye hizmet edilirken dikkat edilmesi gereken püf noktaları tekrarlıyor hem de ofisimizde hoşça vakit geçiriyorlar. Giderken de sertifikalarını alıp çalıştıkları kurumun duvarına asıyorlar haklı bir gururla. Tüm bu güzelliklerin en ana sebebi ise Ayşe Hoca!
Tanaçan Ailesine yeni katılan Ayşe Hoca (Ayşe Akçaylı) aslında bir İSMEK eğitmeni. Kuaför ve güzellik bilgisi öğretmenliği bölümünden. Aynı zamanda Tanaçan eğitimlerinden sorumlu ve satış departmanı üyesi. Yılların verdiği tecrübe ve bilinirlikle ülkenin dört bir yanından Tanaçan eğitimlerine gelen öğrencilere konuları ve uygulamaları o aktarıyor.

Tanaçan Perpa ofisinde gerçekleştirilen eğitimlerden sonra öğrenciler ürünleri diledikleri kadar deneyip , test edebiliyor ve kendilerine özel indirimlerle eğitimini aldıkları ürünlerin alışverişlerini yapabiliyorlar. Son birkaç haftadır Tanaçan personelinin de gözünden kaçmayan konu eğitimlerdeki memnuniyet ve verimliliğin oldukça yüksek olması. Öğrencileri Ayşe Hoca ile arkadaş gibi çok samimi ve güzel dersler işliyor , yüzler gülüyor , anı fotoğrafları çekiliyor ve üstünde kendi isimlerinin yazdığı sertifikalarla ayrılıyorlar.
Peki eğitime gelmek neden bu kadar önemli? Eğitimlere geldiğiniz takdirde salonda ve güzellik merkezlerinde kullanılan ürünlerle ilgili, ürün uygulamaları ve argümanlarının yanısıra, müşteri memnuniyeti, kimya, içerik, kalite vb konularda geniş bilgi sahibi olursunuz. Tüm bu eğitimleri keyifli bir anlatımla ücretsiz olarak almak istemez misiniz? O zaman sizleri Tanaçan eğitimlerine, Perpa ofisimize bekliyoruz!
Eğitim randevusu için bizi 02122217305 nolu telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.