Ücretsiz Eğitim Seminerlerimiz.
 
10.8.2010

Pürüzsüz bir ten için profesyonel sir ağda ve parafin bakımları sektörünün lideri Tanaçan Kozmetik A.Ş. eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.
Her salı ve çarşamba saat 10.00 da müşterilerine İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’ndeki kendi eğitim salonunda sertifikalı ve ücretsiz seminer  veren Tanaçan Kozmetik, ayrıca her Salı yetkili bayilerine yine kendi eğitim salonunda sertifikalı ve ücretsiz seminerler vermeye tüm hızıyla devam ediyor.
Tanaçan Kozmetik ofis eğitimlerinin yanı sıra birbirinden farklı eğitim kurumlarına da sertifikalı ücretsiz seminerler vermektedir. Bu kurumları başlıca, İSMEK, Halk Eğitim Merkezleri, Mesleki Liseler, Özel Güzellik Kursları, Milli Eğitime bağlı Özel Kurumlar, olarak sıralayabiliriz. Eğitimlerde katılımcılar; cilt ve kıl yapısı, karşılaştırmalı depilasyon yöntemleri, sir ağda çeşitleri ve ürün seçimi, kartuş konserve sistemler ve aralarındaki farklar, sir ağda uygulamasında kullanılan cihazlar ve araçlar, sir ağda uygulamasında dikkat edilmesi gereken durumlar ve uygulaması, sir ağda öncesi ve sonrası yapılan bakımlar, sık karşılaşılan problemler, önlemleri ve çözümleri, salon işletmecileri için öneriler, el ayak vücut parafin bakımı uygulama teknikleri, salonda hijyen, dezenfeksiyon ve sterilizasyon yöntemleri ve ayırımları, Trosani el ayak tırnak bakım manikür ve pedikür ürünlerinin özellikleri ve kullanım avantajları, Rubis marka birbirinden özel ve şık cımbız grubunun özellikleri ve çeşitlere göre kullanım alanları, Tessiltaglio Tek kullanımlık Bakım ve Hijyen ürünleri, Dr İgienico hijyen ve dezenfekte ürünleri, hakkında da bilgi verilmektedir.
Katılımcı sayısı ve süre, teorik ve pratik olarak işlenen dersler katılımcı sayısına göre 3-4 saat sürmekte ayrıca eğitim sonrası showroomumuzda ürünlerimizi yakından inceleyebilir, eğitim odamızda pratik yapabilirsiniz. Eğitime başından sonuna kadar katılım gösteren başarı ile tamamlayan katılımcılar Depilissima Uzmanı olmaya hak kazanır ve yeterlilik sertifikalarını alırlar. Eğitimlerimize katılmak mesleğinizde bir adım daha önde olmak isterseniz sizi de eğitimlerimize bekleriz.
Eğitime kayıt için, bir önceki güne kadar telefon ile Müşteri Temsilcimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Randevusuz katılımlarda, saat 10:00’a kadar geldiğiniz takdirde, yerimiz müsait olduğu sürece eğitime katılım gösterebilirsiniz. Eğitime katılan bir kişi dahi olsa eğitim yapılmaktadır yalnız eğitime gelmeden önce randevu almanızı ve Müşteri Temsilcimizle ile irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.
Grup eğitimleri ve yerinde eğitimler için, beş ve / veya daha fazla kişiden oluşan gruplar halinde eğitime katılmak isterseniz ya da kendi yeriniz müsait ve kendi yerinizde eğitim almak isterseniz lütfen Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçiniz.
Tanaçan, mesleki kariyeriniz için son derece faydalı bir eğitim, paketini size ücretsiz ve sertifikalı sunmaktadır. Bizden alacağınız eğitim hem bilgi hem de referans konusunda size çok faydalı olacaktır çünkü sektörde kaliteli ürün kullanmak kadar bilinçli ve ürünler konusunda uzman elemanlar çalıştırmakta çok önemli bir husus. Müşteri memnuniyeti, politikamız gereği ücretsiz ve sertifikalı eğitimlerimiz devam etmekte olup gördüğümüz yoğun ilgi ve olumlu destek ile eğitim yatırımlarımız devam edecektir.
Türkiye’nin her  yerinde  eğitim ihtiyacı olan salonlar ve  eğitim kurumları  bu ihtiyaçları için Tanaçan yetkilileri ile irtibata geçebilir
(0212) 221 73 05 yada www.tanacan.com adresinden eğitim takvimi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler. 

Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.