Tanaçan Kozmetik sir ağda da yine bir ilk yarattı.
 
1.1.2010

Sirağda ve parafin sektörünün öncü firmalarından Tanaçan Kozmetik ürüngamında yeniliklerine devam ediyor. Pratik, hijyenik, müşteriye özelhizmet verme imkanı sağlayan, kendinden döner başlıklı tek kullanımlıkkartuş ağda grubuna yenisini ekleyen Tanaçan Kozmetik, sir ağda da yinebir ilk yaratmayı başardı.

 

50ml.’lik ambalajında Naturel, Azulen, Titanyum olmak üzere üç çeşitolarak piyasaya sunulan ürün grubu tamamen kendisine özel cihazlardaısınarak pratik uygulamayı destekliyor. Dünya ağda piyasasının %70’inikarşılayan X.an.italia, İtalya firmasından ithal edilen ve Depilissimamarkası ile satışa sunulan 50 ml.’lik kartuş ağdalar  tamamen doğal ve katkısız olup Depilissima 100 ml.’lik kartuş ağdadan ambalaj formu dışında hiç bir farkı bulunmuyor.

 

50 ml.’lik özel sir ağda serisini mükemmelbir sir ağda servisi için gerekli olan tüm ürünler ile birlikte şık birpakette toplayan Tanaçan Kozmetik, ürünün cazip tanıtım fiyatı ileprofesyonel uygulayıcılara sunuyor.

 

Eşsizsetin içinde 4 Naturel, 4 Azulen, 4 Titanyum olmak üzere toplamda 12adet 50 ml. Kartuş Sir Ağda, 12 adet tek kullanımlık Yağlı Mendil, 100adet Tessiltaglio özel kesilmiş ağda bezi ve sadece 50 ml.’lik kartuşağdaların ısınabileceği özel Tekli Isıtıcı bulunuyor. KDV dahil satışfiyatı 54 TL olan ürün seti Tanaçan’dan ve Tanaçan’ın tüm yetkilibayilerinden temin edilebiliyor. Ürün  ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için 212 221 73 05 numaralı telefondanTanaçan’a ulaşabilir yada www.tanacan.com adresinden ürünü daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.