Dünyanın Çelik üretiminde önde gelen ülkesi İsviçre’den ithal Rubis Marka Cımbız ve Makaslar Tanaçan ile Türkiye’de…
 
1.1.2010

SirAğda ve Parafin sektörünün önde gelen firması Tanaçan Kozmetik,profesyonellerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.İsviçre’den ithal ettiği Rubis marka cımbız ve makaslar ile bir kezdaha sektöre kaliteyi sunuyor.

 

Rubismarka cımbız ve makaslar medikal çelikten üretmiştir. Üretim sürecindehem el işçiliği hem de en son teknolojiden yararlanılmıştır. Ürünkalitesi ile profesyonellere uzun süre kullanım avantajı sunan Rubisürünlerinin tasarımındaki eşsizliği aldığı ödüller ile  desteklenmektedir.  Rubismarkalı cımbızların en önemli özelliklerinden bir diğeri de sunduğurenk ve tasarım alternatifleriyle kullanıcılara tercih hakkı sunuyorolması.    

Sektörünve profesyonellerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak önceliklihedeflerinin kaliteyi sektöre sunmak olduğunu vurgulayan TanaçanYetkilileri, “Çelik üretiminde dünyanın önde gelen ülkesi İsviçre’denithal ettiğimiz Rubis Markası,  en son teknolojiile donanımlı fabrikasında tamamen el işçiliği ile üretiliyor. Üstünkalite kontrol sistemi ve şık tasarımı ile benzer ürünlerden ayrılanRubis Marka Cımbız ve Makaslar profesyonellerin bu hizmet alanındakiihtiyaçlarını uzun süreli karşılamaya aday” şeklinde konuştu.

 

Rubis Marka Cımbız ve makasların eşsiz tasarımını ve ürün çeşitlerini www.tanacan.com adresinde inceleyebilir ve ürün gurubu hakkında her türlü sorunuz için212 221 73 05 numaralı telefonlardan Tanaçan Kozmetik’e ulaşabilirsiniz.

Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.