Pürüzsüz bir ten için profesyonel sir ağda ve parafin bakımlarısektörünün lideri Tanaçan Kozmetik A.Ş., eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.
 
1.1.2010

Pürüzsüz bir ten için profesyonel sir ağda ve parafin bakımlarısektörünün lideri Tanaçan Kozmetik A.Ş., eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.

Her Çarşamba müşterilerine İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’ndekikendi eğitim salonunda ve her Salı İstanbul Anadolu Yakası Kuaför ve Manikürcüler Derneğinde  sertifikalı ve ücretsiz seminer  veren Tanaçan Kozmetik, şimdi de yetkili bayileri ile birlikte Anadolu eğitim turlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Yaz ayları ile beraber sezonu açan Ege ve Güney sahillerinde ilk eğitim molasını Bodrum / Muğla’da veren Tanaçan Kozmetiğin ikinci durağı Eskişehir oldu. Tanaçan Kozmetik Eskişehir yetkili bayi Mert Kozmetik ile ortaklaşa gerçekleşen ve iki gün süreyle devam eden  eğitime rekor bir katılım gerçekleşti. Eskişehir, Kütahya, Bozöyük, Bilecik gibi Eskişehir  ve  civarından gelen kuaför, güzellik uzmanı ve adayları; cilt ve kıl yapısı, depilasyon yöntemleri, sir ağda ve parafin uygulama teknikleri, sir ağda uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar konularında eğitim aldı. Eğitimde Depilissima Sir Ağda ürünleri, Paraffin T Parafin Bakımı ürünleri ve Tessiltaglio Tek kullanımlık Bakım ve Hijyen ürünleri hakkında da bilgi verildi.

Eğitime yoğun ilgi gösteren ve  eğitimi başarı ile tamamlayan 80’den fazla katılımcı Depilissima Uzmanı olmaya hak kazandı ve yeterlilik sertifikalarını aldılar. Eğitime katılan Depilissima  Uzmanları, mesleki kariyerleri için eğitimin önemine dikkat çektiler ve Tanaçan Kozmetik yetkililerine ücretsiz sertifikalı eğitim olanağı sağlamasından  dolayı  teşekkürlerini sundular.

Tanaçan Kozmetik’in eğitime verdiği önemi tekrar vurgulayan  firma yetkilileri, “sektörde kaliteli ürün kullanmak kadar bilinçli ve ürünler konusunda uzman elemanlar çalıştırmakta çok önemli bir husus. Müşteri memnuniyeti, politikamız gereği ücretsiz ve sertifikalı eğitimlerimiz devam etmekte. İstanbul’da her hafta kendi merkez ofisimiz dışında birçok eğitim kurumunda da, gelen talep üzerine eğitim vermeye devam ediyoruz. Sir ağda ve Parafin uygulamalarının arttığı bu dönemde Türkiye’nin her noktasına verdiğimiz eğitimleri taşımak için yola çıktık. Gördüğümüz yoğun ilgi ve olumlu destek ile eğitim yatırımlarımız devam edecek” şeklinde konuştular.

Türkiye’nin her  yerinde  eğitim ihtiyacı olan salonlar ve  eğitim kurumları  bu ihtiyaçları için Tanaçan yetkilileri ile irtibata geçebilir ya da www.tanacan.com adresinden eğitim takvimi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler.
Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.