China Glaze

Manikür / Pedikür Çok Uzun Dayanır!
Çünkü formülünde özel yapıştırıcı ve akışkanlaştırıcı kullanılmaktadır. Kullanılan ekstra boyalar daha iyi bir kaplama sunmaktadır. Maksimum performans için alt ve üst kaplamayı kullanmazınızı tavsiye ederiz.


Geniş Renk Seçimi!
Her sene diğer tüm rakiplerinden daha fazla sayıda yeni ve moda renkleri sunar! En geniş renk tonunu sunar; krem renkleri, parıltılı renkler, renk değiştirenler, inci renkleri ve metal renkleri bunlardan sadece birkaçıdır… Her sene renk seçimleri gözden geçer, portföyünde sadece popüler renkler kalır!


En Göz Alıcı Stantlar!
Ödül kazanmış stantları; renkli, yaratıcı ve eğlencelidir! Temiz ve asetat özel kutu koleksiyonu perakende satış dükkânları için idealdir! En iyi ve moda ürünleri ön plana çıkaran özel stantlar mevcuttur!


Yalnızca Profesyonellere!
China Glaze kullanan bir salon, ürünlerini asla bir eczanede göremez! Sadece profesyonel salonlar ve güzellik merkezleri ile çalışılır.


Şişme Ve Kabarma Olmaz!
China Glaze kullanan bir salon inceltici kullanmak zorunda değildir çünkü kalınlaşmayı engelleyen formülü kabarma ve şişmeyi engellediği gibi renk dolgunluğunu da sağlamaktadır. Renkler güzel uygulanmış bir tırnakta ön plana çıkar!


Tüm Tırnağa Bakım Uygular!
China Glaze kullanan bir salon tüm tırnak bakım ürün gamına sahiptir! Nasıl mı? Bünyesinde tırnak bakımına dair tüm ürünler mevcuttur: alt ve üst kaplama, hızlı kurutucu sprey, üst deri (epiderm) yağı ve tırnak bakım ürünleri. Renk kodları bulunan ürünler, salonlar için seçim ve sunumda kolaylık sağlamaktadır.


China Glaze Diğer Ojelerden Neden Daha İyi?
Çünkü China Glaze profesyonel bir üründür ve diğer rakiplerimizin aksine formülümüz yapılan işi uzun süreli canlı ve dayanıklı tutacak polimer ve reçineler içerir. (Polimerler rengi, parlaklığı ve ışıldamayı sağlarken reçine ise esnekliği ve tutuşu sağlar.


Tırnak Tam Olarak Nedir?
Tırnak; Keratin adı verilen proteinlerden oluşan koruyucu bir kaplamadır. Keratin ana olarak saçımızda olduğuna benzer gibi amino asit içerir. Bu koruyucu tabakanın altında tırnağın tek canlı bölümü yer alır: Tırnağın başındaki yarım ay şeklindeki beyaz kısma Lunula adı verilir. Üst derimiz ise bu kalıbı koruyan katmandır.


Tırnaklarım Neden Uzamıyor?
Havalar tırnak büyümesini ciddi şekilde etkileyebilir, aynı saç gibi yazın tırnaklar daha hızlı uzar. Tırnak en iyi kırılma ve hasarlardan uzak olduğu zaman ve deri yumuşak ve sağlıklı tutulduğu zaman uzar. China Glaze ürünlerinin hepsi tırnağınızı ve üst derinizi korumanız için gerekli olan içeriğe sahiptir. Denemesi gereken bazı ürünler şunları içerir: China Glaze Tırnak sertleştirici ve güçlendirici formülü. Protein ve Vitamin özlü bu formül sağlıklı bir tırnak büyümesini desteklediği gibi ayrılma ve çatlamaları da önler! China Glaze Kalsiyum Jel kuvvetlendiricisi. Zayıf Tırnakların güçlenmesine ve uzamasına yardımcı olur.


Neden Tırnaklarımda Çizgiler Oluşuyor?
Tırnağın ucundan dibine kadar uzanan dikey çizgiler sıkça görülür ve farklı sebeplerden ötürü oluşurlar. Tırnak dengesiz uzadığı için oluşabilirler, bu sakatlanma ya da besin eksikliği, özellikle demir eksikliğine işarettir. Öte yandan kalıtımın çok ciddi etkileri olabilir. Yavaşça parlatmak çizgileri en aza indirmenize yardımcı olur. China Glaze çizgi doldurucusunu deneyin: Düzleştirici taban kaplaması çizgileri doldurur ve manikür için geriye düz bir yüzey bırakır.


Üst derimi En İyi Nasıl Yumuşak ve Sağlıklı Tutabilirim?
Bunu yapmanın en iyi yolu deriyi nemli tutmaktır! China Glaze Portakal deri yağı derine iner ve deriyi hızlıca yumuşatarak doğal, esnek ve kuvvetli tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Jojoba ve ayçiçeği yağı da dâhil olmak üzere 5 besleyici yapı içeren özel formül, deriyi nemlendirir ve antioksidan A Vitamini ile koruma da sağlar. Ve bir de ekstra özellik: China Glaze Portakal deri yağı deriyi güçlendirir ve tırnak uzamasına yardımcı olur!


Sözlük anlamı olarak
China = Çini ya da Porselen; Glaze ise cila anlamına gelir. Yani China Glaze beraber Porselen Cilası gibi bir anlama geliyor. 'China Glaze' ismi ile anlatılmak istenen şey ‘ Ojelerimiz o kadar parlak,canlı ve çeşitli ki, sadece tırnak için değil sanki adeta bir porselen hazırlamak için bile kullanılabilir’.


Super Nail ve China Glaze ojeler kanserojen maddeler içermez.
Formaldehyde, DBP, Toulene içermez. Hamileler, kanser hastaları, çocuklar da kullanabilir.


Ojelerin uygulama adetleri:
1 adet China Glaze oje ile 80 ebru uygulaması yapılabilir.
1 adet China Glaze oje ile 50 kişiye oje uygulaması yapılabilir.


Base coat ve Top coat
Base coat ve Top coat kullanırsanız ojenizi tırnağınızda uzun süre kullanırsınız ve tırnağınızda sararma yapmaz. Oje içinde bilyeler olduğunda uzun süre kullanabilirsiniz.
Tanaçan © Copyright 2004 - 2023
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.