Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu

Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu nedir?
Anti-bakteriyel ve E-Vitamini katkılı Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu, saf zeytinyağından elde edilen, özenle kokulandırılmış, ve sıcak suda hızla çözülebilen bir üründür. Toz halindedir.


Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu ne işe yarar?
Manikür-pedikür suyuna katıldığında, ölü deriyi kaldırır, kısa sürede tırnak etlerini, topukları, nasır ve sertleşmiş deriyi yumuşatır. Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu ile manikür-pedikür işlemi çok daha kolay ve çabuk hale gelir; tırnak etleri tek hamlede kolayca temizlenir; topuklar, sert deriler, nasırlar, parmak araları yumuşar; ve cilt yumuşacık olur.


Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu neden farklıdır?
Dünyada ve Türkiye'de bu amaçla üretilmiş ilk ve tek üründür. Saf zeytinyağından üretilmiştir. Cilde dosttur; zeytinyağının tüm doğallığını ve şifasını cilde yansıtır.Tamamen doğal maddeler içerir; boyar madde, deterjan, köpürtücü, ağartıcı, alkol, çözücü, hayvansal ve kimyasal madde içermez.Kaygan doku bırakmaz; manikür-pedikür aletlerini kullanmayı engellemez; oje sürülmesinde problem oluşturmaz.


Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu anti-bakteriyel özellik içerir mi?
Hiç bir ürün %100 anti-bakteriyel değildir. Bununla birlikte TANAÇAN Manikür ve Pedikür Tozu, anti-bakteriyel katkı maddesi eklenmek suretiyle zenginleştirilmiş ve anti-bakteriyel özellik kazanması sağlanmıştır. Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu ayrıca ilave E-Vitamini ve Antibakteriyal özellik katan Triklosan katkısı yapılarak daha da güçlendirilmiştir.


Tanaçan Manikür ve Pedikür Tozu kullanırken dikkat edilecek noktalar nelerdir?
Zeytinyağı hammaddesi kullanılarak elde edilen ürünler sıcak suda çok daha kolay çözündüğü için su sıcaklığı önemlidir. Bu sebeple, manikür pedikür suyuna el veya ayaklar batırılmadan hemen önce 30 derece sıcaklıkta su müşterinin önünde hazırlanır. Toz suyun yüzeyine serperek dökülmelidir. Tek bir noktaya dökülür ise veya sudan önce konursa topaklanma yapabilir. Hafif kaygan doku zeytinyağından dolayı doğaldır. Suyun rengindeki değişim doğaldır; boyar madde içermez; esansın doğal rengidir. Köpürtücü madde ve deterjan içermediğinden dolayı fazla köpürmez.


Sormak istediğniz daha farklı konular için lütfen tıklayınız.
Tanaçan © Copyright 2004 - 2024
Tanaçan Kozmetik A.Ş Her Hakkı Saklıdır.